1) وب سایت VIP SHO این حق را دارد که به صلاحدید خود قوانین و مقررات سایت را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل قوانین و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در...

1) وب سایت VIP SHO این حق را دارد که به صلاحدید خود قوانین و مقررات سایت را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل قوانین و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.
2) شما به عنوان کاربران این سایت ملزم به رعایت قوانین و مقررات مذکور هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.
3) عضویت در سایت رایگان است.
4) مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و سایت VIP SHO در قبال سهل انگاری کابران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن، مسئولیتی ندارد.
5) مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.
6) تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند. اما بدیهی است سایت حق دارد مطالبی که توسط کابران ثبت می شود و درج آنها خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران است را از روی سایت حذف کند.
7) علامت تجاری VIP SHO متعلق به سایت است و هرگونه استفاده از آن بدون اجازه کتبی سایت خلاف و قابل پیگیری قضایی است.
8) فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
9) عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست.
10) افراد برای عضویت در سایت و خرید بن کارت از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.